O nás

Společnost byla založena v roce 1994. V roce 2007 ji odkoupil současný majitel, přejmenoval na nynější „HYDROCONT CZ, s.r.o. a rozšířil předmět podnikání k dalším vázaným řemeslným činnostem.

Firma vychází z dlouholetých zkušeností majitele, především v oblasti kontejnerové techniky, sahající do osmdesátých let minulého století. V tomto sortimentu spolupracujeme s předními tuzemskými výrobci této techniky - CHARVÁT CTS a.s.a FORNAL Trading, s.r.o., jimž zároveň zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

K nabízené kontejnerové technice zajišťujeme i dodání různých typů kontejnerů, případně kooperujeme s dalšími výrobci především tzv. „aktivních“ kontejnerů, jako jsou sypače, cisternové pro různé účely apod.

Postupně došlo k rozšíření nabídky a služeb zákazníkům nejen v kontejnerové technice, ale i v oblasti dalších hydraulických zařízení a komponentů.

Od roku 2011 jsme výhradním dovozcem hydraulických jeřábů COPMA a odtahových nástaveb firmy CO.ME.AR. Dále jsme přímým dovozcem komponentů hydrauliky (hydraulická čerpadla, pomocné pohony P.T.O., atp.) firem O.M.F.B., A.E.C. a dodavatelem příslušenství k hydraulickým jeřábům (paletové závěsy, drapáky, montážní koše, atp.) firem TIZMAR a IDROBENNE.

V roce 2020 jsme se stali prodejci a servisním střediskem užitkových a nákladních vozidel ISUZU o celkové hmotnosti 3,5 - 14t.

 

Ke všem těmto nabízeným a dodávaným výrobkům zajišťujeme technické řešení vč. výpočtu zatížení na nápravy a stability v programu TrailerWin, náhradní díly, montáže, servis, revizní zprávu HNJ až po zápis do OTP.

 


Dokumenty ke stažení

 

Registrace ochranné známky - pdf Registrace ochranné známky
staženo: 847 | typ souboru: pdf | velikost: 1 MB
Výpis z Obchodního rejstříku - pdf
Výpis z Obchodního rejstříku

staženo: 827 | typ souboru: pdf | velikost: 623 kB
 
Výpis z Živnostenského rejstříku - pdf Výpis z Živnostenského rejstříku
staženo: 746 | typ souboru: pdf | velikost: 142 kB